Lyst til å bidra ?

Alternate Text

I klubben vår har vi lange og gode tradisjoner for frivillig arbid og dugnadsånd. Vi måtte helt frem til 1994 før klubben ansatte sin første lønnede sekretær ,som  den  gang ble  ansatt i en halvstilling. Klubben hadde helt tilbake i 1952 hatt lønnede trenere og greenkeepere, og nåværnde trener , Tom Vollan , ble ansatt første gang allerede i 1987 som klubbens første norske trener. 

I 2018 er fortsatt dugnadsånd og frivillighet den største og desidert viktigste resurs vi  har. Som landets 4.eldtste golfklubb vil vi fortsette og bruke vår erfaring og kompetanse i samarbeid med våre gjester og medlemmer.

For at vi sammen skal  klare å nå våre mål, er vi h avhengige av frivillige. Vi ønsker at alle som har et eller annet de har lyst til å bidra med om å kontakte oss på mail. Vi er en stor klubb med mye aktivitet, og ønsker flere som kan bidra. 

Vi er også godt i gang med prosjektgrupper i styret, og vil komme med mer konkret informasjon om dette etter påske. 

Så hvis du har lyst til å bidra, nøl ikke med å sende oss en mail.

Send mail

Trondheim Golfklubb73 53 18 85post@golfklubben.no