Stenger for sesongen

En lang og flott sesong er over, og vi vil takk alle som har besøkt oss i sommer. 

Vi åpnet allerede 13 mai med fine forhold, og har hatt fine spilleforhold helt frem til siste dag som var lørdag 20 oktober. Vi ser at klubben blir mer og mer attraktiv, og vi jobber hardt for at den skal bli enda bedre. Våre trofaste samarbeidspartnere ser verdien av vår sentrale beliggenhet, og det samme gjelder klubbens nye og trofaste medlemmer. Vi har mange spennende tanker og idéer for fremtiden, og håper du har lyst til å være en del av utviklingen. 

Nå er vi allerede i gang med innendørs på Trondheim golfsenter, og både junior og team TGK er i gang med treningene. Frem til ca. 15 November blir det litt redusert tilgjengelighet på kontoret pga av ferieavvikling og kurs. Det er også en del arbeid som gjenstår på Sommersetra för vi flytter kontoret til Lade. 

På vegne av styret og alle oss som jobber i klubben, vil jeg takke dere alle for en flott sesong. Vi gleder oss til fortsettelsen.  

Mvh

Terje Skogseth 

 

Trondheim Golfklubb73 53 18 85post@golfklubben.no