TGK kalenderen 2019

Edelig har vi fått vår egen kalender med masse flotte bilder tatt av medlemmer og ansatte i golfklubben i 2018. I samarbeid med en av våre samarbeidspartnere, Wittusen & Jensen har vi kommet frem til det endelige resultatet. 

Vi håper du vil bestille og kjøpe minimum en kalender, og den kan hentes på Trondheim Golfsenter , eller leveres innenfor i Trondheim etter 12 desember. Bestilling kan endes til terje@golfklubben.no. Skriv hvor mange du vil ha,  navn og mobilnummer så vi kan avtale henting eller levering.
Kalenderen vi og være i salg på klubbens vinterkontor på golfsenteret fra og med 12 desember, og kan betales med vipps. 

Kalenderen betales via vipps ved overlevering. 

Alle som kjøper en kalender er med i trekningen av flere gavekort som kan benyttes fritt på alle produkter eller tjenester i TGK. dvs greenfee, proshop, kafe osv. 

Formatet er liggende A4, slik at bildet er i A4, og datoene er i A4, med hull for å henge opp i toppen, og spiral i midten. 

Pris: 

1-3 stk: 195,-
4-10 stk : 150,-

TGK kalender 2019.pdf

 

Trondheim Golfklubb73 53 18 85post@golfklubben.no